واچ لیست: روند نزولی EUR/USD در پیش است؟

0 Comments

روند نزولی EUR/USD ؟ 4H

ما برای شروع هفته جدید یک برگشت سریع یورو/دلار داریم. آیا این فرصتی برای بازی روند نزولی با قیمت های بهتر است یا پایین ترین قیمت برای جفت ارز فارکس است؟

حتی در حالی که سمپوزیوم Jackson Hole در پیش است (نشست سالانه برجسته ترین بانک های مرکزی جهان ، وزرای دارایی و کارشناسان اقتصادی جهان) تا احتمالاً معامله گران را در حاشیه نگه دارد ، در تقویم اقتصادی به اندازه کافی مواردی وجود دارد که احتمالاً کمی اقدامات EUR/USD انجام دهد در این هفته ما امروز آخرین احساسات تجاری را از ایالات متحده و اروپا دریافت کرده ایم که به طور بالقوه اقدامی را آغاز می کند ، و همچنین تولید ناخالص داخلی اولیه ایالات متحده در اواخر هفته خوانده می شود.

داده های تجاری امروز از هر دو اقتصاد نشان داد احساسات منفی خالص در هر دو منطقه ، مسلماً برای ایالات متحده منفی تر از منطقه یورو است ، اگرچه هر دو هنوز شرایط انبساطی را نشان می دهند. این به روزرسانی ها ممکن است در جلسات بعدی با افزایش EUR/USD ادامه یابد زیرا احساس خطر در حال حاضر برمی گردد و اگر این جفت ارز را به منطقه 1.1750 تا 1.1800 برساند ، آن جایی است که ما باید مراقب آن باشیم. برای تغییر احساسات کوتاه مدت.

در نمودار چهار ساعته ی بالا EUR/USD ، می توانیم ببینیم که این منطقه 1.1750 تا 1.1800 یکی از موارد مورد علاقه قبلی است ، که در ابتدا در ماه جولای قبل از شکست در آگوست پشتیبانی می شد. اگر تولید ناخالص داخلی ایالات متحده از 6.6٪ +بیشتر از حد انتظار خوانده شود و ما شعارهای محتاطانه ای از اعضای فدرال رزرو که این هفته در سمپوزیوم Jackson Hole صحبت می کنند نشنویم ، در صورت آزمایش مجدد ، این جفت ارز می تواند به ارزهای احتمالی EUR/USD برسد. 

با توجه به اینکه پیشرفتهای جدید کووید امروز مثبت است (به عنوان مثال ، چین برای اولین بار از ماه ژوئیه هیچ مورد محلی جدید Covid-19 را گزارش نکرده است ، FDA تأیید کامل را برای تزریق Covid Pfizer-BioNTech ، و پاکسازی مسیر بیشتر دستورالعمل های واکسیناسیون) ایجاد می کند که باعث خوش بینی جهان می شود. یک رکود بزرگ ، این می تواند برای جلوگیری از اظهارنظرهای نزولی از سوی فدرال رزرو و بازگشت به حدس و گمان های مخرب (قیمت نزولی EUR/USD؟) کافی باشد.

اگر این سناریو اجرا شود و در حدود 1.1800 شاهد الگوهای نزولی در EUR/USD باشیم ، قرار دادن یک موقعیت نوسان در سمت کوتاه را در نظر می گیریم ، زیرا در صورت استفاده از توقف تند بالای 1.1850 و رفتن ، احتمال بازگشت احتمالی مطلوب است. برای حرکت بلند مدت با روند کلی پایین تر. و البته ، اگر فدرال رزرو در حال حاضر پایان مذاکرات را متوقف کند ، این می تواند واکنش نزولی در دلار آمریکا ایجاد کند ، به طور بالقوه EUR/USD را جابجا کند و به راحتی از 1.1800 و فراتر از آن عبور کند.

نظر شما در مورد این تحلیل چیست؟

در قسمت کامنت , ایده های تحلیلی خود را با ما به اشتراک بگذارید

این محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی است و به عنوان توصیه سرمایه گذاری نیست. مبادله هر بازار مالی مستلزم ریسک است. لطفاً افشای ریسک ما را بخوانید تا مطمئن شوید خطرات احتمالی را درک کرده اید.

منبع : https://www.babypips.com

نوشتن دیدگاه