فارکس واچ لیست : آزمایش مجدد مقاومت عمده بر روی NZD/USD

0 Comments

به روزرسانی های اقتصادی در رده های بالای دلار برای گرین بک مورد توجه قرار گرفت و دلار در جلسه کاهش یافت. آیا روند نزولی ادامه می یابد و آیا برای NZD/USD کافی است که یک ناحیه مقاومت عمده را بشکند؟

واچ لیست 4h_آزمایش مجدد مقاومت عمده روی NZD/USD

NZD/USD در چند جلسه گذشته در حال حرکت است و گاوها از دور اخیر ضعف دلار آمریکا سود برده اند که ناشی از کاهش انتظارات از فدرال رزرو برای تقویت سیاست های پولی با افزایش خطرات رشد پاندمی کرونا است.

و امروز ، این احساس پس از دور ناامیدکننده به روزرسانی مشاغل ایالات متحده ادامه یافت. ابتدا از گزارش حقوق و دستمزد خصوصی ADP و سپس یک شاخص اشتغال ناامیدکننده از آخرین گزارش PMI تولید ISM خوانده شد (49.0 درصد خوانده شده در ماه اوت نشان دهنده انقباض است). این امر باعث افزایش فروش دلار آمریکا شد ، به احتمال زیاد قیمت آن در احتمال افزایش ناامید کننده اشتغال دولت آمریکا در روز جمعه و همچنین تصویر نامعلوم تری از زمان کاهش عملیات خرید اوراق بهادار توسط فدرال رزرو.

اکنون سوال این است که آیا فروش دلار از اینجا ادامه خواهد داشت یا خیر ، و اگر چنین است ، کجا باید آن را بیان کرد؟

خوب ، NZD/USD جفتی است که ممکن است شاهد افزایش قدرت در KIWI باشیم زیرا نیوزلند اقدامات قرنطینه خود را در این هفته کاهش می دهد. نیوزلند در کنترل همه گیری نسبتاً موفق بوده است ، و در صورت ادامه این وضعیت ، KIWI می تواند از فعالیت های اقتصادی در حال بازگشت و رشد بهره مند شود.

این باعث می شود تنظیمات فنی فعلی NZD/USD در هفته جاری تماشا شود ، که یک آزمایش مجدد مقاومت اساسی در نمودار چهار ساعته بالا است. اگر این جفت ارز این هفته بر اساس گزارش ضعیف NFP از ایالات متحده بالاتر از محدوده مقاومت 0.7050-0.7100 این هفته سقوط کند ، این می تواند سیگنال فنی باشد که معامله گران کوتاه مدت و بلند مدت را در موقعیت صعودی قرار می دهد.

ما به دنبال آن سناریو خواهیم بود تا موقعیت طولانی را در نظر بگیریم ، احتمالاً با الگوی “شکست و بازآزمایی” ، زیرا واکنش صعودی ممکن است در انتهای هفته منجر به سود شود.

در صورتی که NFP ایالات متحده یک شگفتی مثبت بزرگ به ما بدهد ، به احتمال زیاد دلار می تواند به سرعت افزایش یابد ، و در صورت استفاده از توقف تند بالای 0.7100 و هدف قرار دادن پایین ترین قیمت های ژوئن/ژوئیه ، منطقه مقاومت را به یک نوسان بالا تبدیل می کند. 0.6920.

بچه ها نظرتون چیه؟ 

آیا ناحیه مقاومت بار دیگر NZD/USD کاهش می یابد؟ 

یا بازار به یک حرکت طولانی جدید شتاب می گیرد؟

این محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی است و به عنوان توصیه سرمایه گذاری نیست. مبادله هر بازار مالی مستلزم ریسک است. لطفاً افشای ریسک ما را بخوانید تا مطمئن شوید خطرات احتمالی را درک کرده اید.

منبع

نوشتن دیدگاه