فارکس واچ لیست_EUR/NZD

فارکس واچ لیست : EUR/NZD آیا روند نزولی باز می گردد؟

0 Comments

بیانیه سیاست پولی بانک مرکزی اروپا نزدیک است ، به این معنی که دور خوبی از نوسانات برای یورو در پیش است.

آیا این امر به فرصتی برای دستیابی به روند نزولی اخیر EUR/NZD با قیمت های بهتر منجر می شود؟

فارکس واچ لیست_EUR/NZD

EUR/NZD روند نزولی باز می گردد؟ 4h

رویداد بزرگ هفته برای معامله گران یورو با آخرین بیانیه سیاست پولی بانک مرکزی اروپا نزدیک است. انتظار می رود که بانک مرکزی اروپا هیچ تغییری در نرخ بهره یا خرید اوراق قرضه ایجاد نکند .
 
با توجه به داده های اخیر از اروپا که به بهبودی پاندمی کرونا در سه ماهه دوم و افزایش شرایط تورم اشاره می کند ، درخواست هایی از داخل بانک مرکزی اروپا برای کاهش تحرکات وجود دارد. 
اما داده های احساسی اخیر نشان می دهد که شرایط ممکن است کند شود.(به عنوان مثال ، رشد تولید منطقه یورو به کمترین میزان در ماه آگوست در ماه آگوست کاهش می یابد)
 
ما فکر می کنیم که ECB به احتمال زیاد خوش بینانه به نظر می رسد ، به ویژه با نرخ بالای واکسیناسیون که شانس ادامه بهبود در اروپا را افزایش می دهد.
 این اقدام می تواند منجر به صعود یورو در این هفته شود ، و در این صورت ، فرصتی بالقوه برای بازی روند نزولی در EUR/NZD با قیمت های بهتر میباشد.
 
در نمودار چهار ساعته بالا ، می بینیم که خرس های EUR/NZD از اواخر ماه اوت تحت کنترل کامل بوده و احتمالاً از توانایی نیوزلند در کنترل شیوع کووید -19 سود می برند.
 
در بلندمدت ، نیوزلند به احتمال زیاد همه گیری را تحت کنترل نگه می دارد و به بهبود خود ادامه می دهد و این احتمال را افزایش می دهد که RBNZ بتواند نرخ بهره را قبل از همتایان خود از جمله بانک مرکزی اروپا افزایش دهد.

 

 

نتایج ترجماین باید فشار بر EUR/NZD را حفظ کند ، اما رویداد فردا ممکن است منجر به نوسانات کوتاه مدت شود ، و اگر این نوسانات EUR/NZD را به سطح فیبوناچی و منطقه تجمیع قبلی در حدود 1.6750-1.6800 بالاتر برد ، آنگاه ما در حال تماشا هستیم آن منطقه برای الگوهای معکوس احتمالی برای بازی روند نزولی است.

 

این باید فشار بر EUR/NZD را حفظ کند ، اما رویداد فردا ممکن است منجر به نوسانات کوتاه مدت شود ، و اگر این نوسانات EUR/NZD را به سطح فیبوناچی و منطقه تجمیع قبلی در حدود 1.6750-1.6800 بالاتر برد ، آنگاه ما در حال تماشا هستیم آن منطقه برای الگوهای معکوس احتمالی برای بازی روند نزولی است.

 

البته ، اگر بانک مرکزی اروپا با برنامه ای تأیید شده برای کاهش خرید اوراق قرضه و یا با برنامه ای برای افزایش نرخ بهره ، بازارها را غافلگیر کند ، احتمالاً یورو به شدت بالا می رود و افزایش می یابد.

در آن سناریو ، شکست بیشتر از 1.6800 الگوی اقدام قیمتی است که ممکن است گاو نر تازه EUR/NZD را جذب کند و یا خرس ها را مجبور به پوشیدن شلوارک خود کند ، به طور بالقوه تا هفته آینده 1.6900 – 1.7000 EUR/NZD را در بر خواهد گرفت.

شما چه فکر می کنید؟ 

آیا رویداد ECB بی ثباتی در یورو را افزایش می دهد یا یک جلسه خواب آور است؟ 

در قسمت زیر به ما اطلاع دهید.

با تشکر از همراهی شما فارکسری عزیز

این محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی است و به عنوان توصیه سرمایه گذاری نیست. مبادله هر بازار مالی مستلزم ریسک است. لطفاً افشای ریسک ما را بخوانید تا مطمئن شوید خطرات احتمالی را درک کرده اید.

نوشتن دیدگاه