واچ لیست: مقاومت فیبوناچی AUD/CHF؟

0 Comments

پاندمی کرونا در استرالیا به سرعت در حال افزایش است و احتمال ضعف کوتاه مدت برای دلار استرالیا را افزایش می دهد.

این باعث می شود تا این تنظیم ساده فیبوناچی در AUD/CHF یک روند نزولی احتمالی پیش رو باشد.

همانطور که در مقدمه بالا ذکر شد ، پاندمی کووید -19 استرالیا در ماه گذشته افزایش بیشتری داشته است ، با میانگین 7 روزه در حال حاضر بیش از 900 مورد در روز ، بسیار بالاتر از 163 مورد در روز در پایان ماه جولای.

رشد بی سابقه کرونا در استرالیا باعث ایجاد نیاز به بیمارستان های چادری اضطراری در سیدنی شده است زیرا سیستم مراقبت های بهداشتی پر شده و احتمالاً در آینده نزدیک محدودیت ها / قرنطینه های بیشتری را ایجاد می کند.

با توجه به اینکه داده های اقتصادی / احساسی استرالیا شرایط کندی را نشان می دهد (به عنوان مثال ، PMI تولید استرالیا در ماه آگوست کند می شود) ، وخامت وضعیت کووید احتمالاً این گمانه زنی را ایجاد می کند که ممکن است شاهد اقدامات حمایتی از سوی بانک ذخیره استرالیا و ضعف احتمالی استرالیا در آینده باشیم.

AUD/CHF ممکن است یکی از بهترین جفت ارزها برای بررسی باشد ، نه تنها در مورد احتمال سقوط Aussie بر اساس استدلال فوق ، بلکه همچنین در تغییر احتمالی احساس خطر جهانی به سمت منفی اگر دلالان به دنبال ایمنی باشند ، نوع دلتا افزایش می یابد ، احتمالاً یک موضوع مثبت برای “پناهگاه امن” فرانک سوئیس است.

همچنین ، ما مجموعه ای از استدلال های فنی را برای بازار خرس AUD/CHF در نمودار چهار ساعته بالا در نظر گرفته ایم که باید مورد توجه قرار گیرد. 

این شامل آزمایش میانگین متحرک در حال سقوط و سطوح فیبوناچی است ، ناحیه ای که می تواند معامله گران تکنیکی را به سمت کوتاهی کشانده یا از بازده این هفته سود ببرد. 

این استدلال نزولی نیز با نشانگر تصادفی که سیگنال خرید بیش از حد را به همراه می آورد تا معامله گران فنی کمی بیشتر نگران کننده باشند ، تقویت می شود.

نظر شما در مورد آینده دلار استرالیا چیست؟

 

 

این محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی است و به عنوان توصیه سرمایه گذاری نیست. مبادله هر بازار مالی مستلزم ریسک است.

 

نوشتن دیدگاه