فارکس واچ لیست : مقاومت CAD/JPY دوباره ادامه می یابد؟

0 Comments

مقاومت CAD/JPY دوباره ادامه می یابد؟(4h)

گاوهای CAD/JPY تلاش کرده اند ، اما به نظر نمی رسد از یک حوزه روانشناختی مورد علاقه فراتر روند. آیا این بدان معناست که معکوس در همان نزدیکی است؟

بیایید یک نگاهی بیندازیم.

در نمودار چهار ساعته بالاتر از CAD/JPY ، به نظر می رسد که پس از یک بازگشت سریع از 85.00 دسته اصلی روانشناسی ، بازار دوباره در حال آزمایش مجدد یک حوزه روانشناختی جزئی در حدود 87.50 است. این جهش احتمالاً به دلیل افزایش سریع قیمت نفت بوده است (صادرات اصلی کانادا نفت است) ، که باعث اختلال قریب الوقوع در عملیات نفتی طوفان ایدا در هفته گذشته شده است.

اما اکنون به نظر می رسد گاوها تلاش زیادی برای شکستن از آن منطقه انجام می دهند ، که سطح پشتیبانی قبلی در ماه ژوئیه بود.

آیا اکنون سناریوی فنی “حمایت شکسته-تبدیل مقاومت” شده است؟

علاوه بر استدلال های فنی برای چرخش احتمالی نزولی ، ما تازه ترین تولید ناخالص داخلی را برای سه ماهه دوم سال 2021 برای کانادا دریافت کردیم که 1.1 decline در مقایسه با انتظار +2.5 showing را نشان می دهد. Loonie به طور مختصر در مورد اخبار فروخته شد ، احتمالاً بر اساس این ایده که به روز رسانی چشم انداز آینده کمتر تجدید نظر شود ، به ویژه در شرایطی که جهان در حال حاضر با موج رو به افزایش دیگری از موارد کووید -19 از اواسط ژوئیه در حال مبارزه است.

این امر می تواند منجر به فشار بیشتر فروش بر لونی شود ، به ویژه اگر شاهد عقب نشینی ناشی از افزایش شدید طوفان در نفت باشیم ، و در صورت به روزرسانی منفی خالص بیشتر به روز رسانی های اقتصادی کانادا در این هفته ، از جمله PMI تولید ، مجوز ساختمان و داده های تراز تجاری.

ما در انتظار آن به روز رسانی های اقتصادی هستیم و اگر آنها ناامید شوند ، در ترکیب با تحولات منفی کووید -19 و کاهش به روز رسانی چشم انداز تقاضای نفت ، قبل از در نظر گرفتن موقعیت کوتاه در CAD/JPY. اگر این سناریو اجرا شود ، می توانیم روند نزولی CAD/JPY را از اوایل ماه ژوئن در حدود 91.00 ادامه دهیم و دسته 85.00 را مجدداً در سپتامبر آزمایش کنیم.

شما چه فکر می کنید؟ 

آیا خرس ها بار دیگر کنترل CAD/JPY را در دست می گیرند؟ 

با ادامه شیوع ویروس کرونا در رشد اقتصادی ، تقاضای نفت چگونه ادامه خواهد یافت؟ 

در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : babypips.com

نوشتن دیدگاه