واچ لیست :کوتاه مدت برای ADA/USD در پیش است؟

0 Comments

پس از صعود ناگهانی در ماه اوت ، ADA/USD به معامله بسیار بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه خود باز می گردد.

آیا این قیمت کوتاه مدت قبل از حرکت جدید بالاتر است؟

یا خرس ها کنترل خود را از اینجا پس خواهند گرفت؟

چند هفته پیش ، ما استدلال کردیم که شانس یک حرکت بالقوه صعودی برای ADA/USD پس از شکست این جفت ارز در بالای 1.5000 و در صندوق ها به عنوان پروژه کاردانو برای اعلام تاریخ انتشار قراردادهای هوشمند است. خوشبختانه برای گاوهای کاردانو ، سناریوی قیمتی به خوبی اجرا شد و ADA/USD در جلسه دیروز مانند یک موشک حرکت کرد و به 2.9700 رسید – افزایش 98 درصدی از 1.5000 قیمت مقاومت شکسته.

با استفاده از شاخص بولینگر باند ، اکنون می توانیم ببینیم که بازار در حال حاضر بیش از سه انحراف استاندارد (3SD) نسبت به میانگین متحرک 200 روزه معامله می کند ، که نشان دهنده صعود شدید است. این سناریویی است که در آن قیمت ها به طور قابل ملاحظه ای برای معامله گران به سود رسیده اند یا با یک موقعیت معکوس جدید حرکت را محو کرده اند.

در ماه مه ، ما دیدیم که 3SD Bollinger Band درست قبل از 57٪ در جریان فروش گسترده ارزهای دیجیتال آزمایش شده است ، بنابراین برخی از نمونه ها وجود دارد که می تواند فروشندگان را جذب کند. اما همچنین به خاطر داشته باشید که ADA/USD در اوایل سال 2021 به مدت سه ماه بالاتر از سطح 3SD معامله شد ، بنابراین تضمینی برای معکوس شدن قیمت ها نیست.

به طور کلی ، اساساً ما فکر می کنیم کاردانو همچنان به جذب سرمایه ادامه می دهد چرا که تبدیل به یک رقیب جدی برای شبکه اتریوم و سومین دارایی رمزنگاری بزرگ جهان می شود. اما سودآوری و معاملات کوتاه مدت ضد روند ممکن است به زودی به ADA/USD برسد ، بنابراین اگر زمانی که بازار از سطح 1.5000 عبور کرد ، وارد بازار شدید ، اکنون ممکن است زمان مناسبی باشد که برخی از سودها را کنار بگذارید و/یا افزایش توقف را در نظر بگیرید. خوب. این یکی از آن سناریوهایی است که در آن شما می توانید بر اساس نحوه مدیریت موقعیت خود و سفارشات خروج ، تجارت بدون ریسک ایجاد کنید.

و اگر بازار به سمت نزولی برگردد ، ما به دنبال الگوهای حمایتی احتمالی پیرامون الگوی تلفیقی کوتاه مدت قبلی در هفته گذشته بین 1.9000-2.2000 خواهیم بود تا تعصب اساسی ما را بازی کند. ما همچنین به دنبال واکنش احتمالی “خرید شایعات ، فروش اخبار” از بازار در ماه سپتامبر خواهیم بود ، جایی که بازار می تواند به سرعت سود بیشتری را کاهش دهد.

نوشتن دیدگاه