رشد چشمگیر یکساله رمزارز اولانچ (AVAX) | دهمین رمزارز برتر

0 Comments

اولانچ (AVAX) رمزارزی با قابلیت های گسترده

رمزارز اولانچ با رشد چشمگیر 3،130.99 درصدی در یک سال و رشد 45 درصدی در هفته اخیر، توانست به جایگاه دهمین رمزارز برتر در بین کریپتوها با سرمایه بازار بزرگ جا پیدا کند.

به نقل از سایت کوین گیپ، سرمایه بازار اولانچ AVAX به 30 میلیارد دلار نزدیک شد. این ارز دیجیتال توانست از دوج کوین سبقت بگیرد و در جایگاه دهمین رمزارز برتر بنشیند.

به نظر می رسد این رمزارز که از رقبای اتریوم به شمار می آید، قصد عقب نشینی ندارد.

اولانچ از حرکت نمی ایستد

بر اساس داده ها رمزارز بومی بلاکچین پر سرعت و کم هزینه AVAX طی 24 ساعت گذشته حدود 10 درصد رشد کرد. 

در اولین ساعات امروز، قیمت این دارایی کریپتو پیش از اصلاح به بالاترین سطح 142.34 دلار رسید. در زمان نگارش این خبر، این ارز دیجیتال با قیمتی حدود 134 دلار در حال معامله است.

علیرغم اینکه اغلب کریپتو کارنسی ها در حال ریزش هستند، اولانج به رشد خود ادامه می دهد و طی یک هفته اخیر بیش از 45 درصد افزایش قیمت داشته است. 

مانند اتریوم، اولانچ نیز برای ارائه یک شبکه طراحی شد. جاییکه محصولات مالی غیر متمرکز (دیفای) بتوانند بر روی آن خلق شوند.

تفاوت بین اولانچ و اتریوم

اما تفاوت عظیمی بین این دو وجود دارد. زمانیکه فعالیت بر روی شبکه اتریوم افزایش پیدا می کند، از سرعت آن کاسته می شود. از طرف دیگر، اولانچ شبکه ای ارزان تر و سریع تر ارائه می دهد.

برای مثال، در حالیکه اتریوم تنها می تواند در هر ثانیه، 30 تراکنش با کارمزد صدها دلاری را پردازش کند، اولانچ می تواند تا 4،500 تراکنش را در همان مدت زمان انجام دهد. هزینه این تراکنش ها در برخی موارد می تواند حتی کمتر از 1 دلار باشد.

 

در عین حال، توسعه دهندگان اتریوم در حال کار بر روی نسخه به روز رسانی اتریوم.2 هستند. با این به روز رسانی، شبکه قصد دارد تجربه تراکنش های ارزان و سریع تر را برای کاربران فراهم آورد. با این تفاسیر می تواند با نسل دوم و سوم بلاکچین مانند اولانچ و سولانا رقابت کند.

دلیل رشد AVAX

در حالیکه بیت کوین و اتریوم در حال فروش توسط سرمایه گذاران هستند، اولانچ می تواند یک اتریوم دیگر باشد.

 

لازم به ذکر است که روز یکشنبه، ژو سو، مدیرعامل صندوق تأمین ارز دیجیتال سنگاپور، Three Arrows Capital در توییتی مدعی شد که اتریوم را علیرغم حمایت از آن در گذشته، رها کرده است. 

او سپس افزود که اکنون یک سرمایه گذار AVAX می باشد. از آن زمان، قیمت اولانچ به رشد خود ادامه می دهد.

نظر شما عزیزان چیست؟ در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید

شما اولانچ هودل کردید؟

با تشکر از همراهی شما فارکسری های عزیز

نوشتن دیدگاه