بیت کوین BITCOIN

خبر خوب برای کریپتو: چین آنالیسیز بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کرد

0 Comments

پلتفرم داده بلاکچین چین آنالیسیز Chainalysis اعلام کرد که بیت کوین را به مجموعه سرمایه گذاری خود اضافه می‌کند.

همکاری دو غول اقتصادی برای سرمایه گذاری در بیت کوین

بیت کوین BITCOIN

به نقل از سایت نیوز بیت کوین، چین آنالیسیز با استفاده از خدمات کارگزاری گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG)، بازوی سرمایه گذاری بیت کوین را به دارایی های خود افزودند. 

گروه سرمایه گذاری NYDIG نیز خدمات امانتداری یا کاستدی رمزارزهای خریداری شده را بر عهده خواهد داشت. چین آنالیسیز از سال 2018 شریک فناوری NYDIG بوده است.

دارایی‌های دیجیتالی به عنوان یک دارایی جایگزین برای مصرف کنندگان، شرکت‌ها، دولت‌ها،  بانک‌ها و مؤسسات مالی به وجود آمده‌اند. چین آنالیسیز خاطر نشان کرد، بر روی تعهد خود در ایجاد اعتماد به ارزهای دیجیتال متمرکز است.

مایکل گروناگر، بنیانگذار و مدیرعامل Chainalysis، از خرید بیت کوین ابراز خوشحالی کرد و بیان داشت، به سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتالی ادامه خواهد داد.

گرازشات حاکی از آن است که  چین آنالیسیز در سال گذشته 300 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است. این در حالیست که ارزش مالی این شرکت اخیراً  4.2 میلیارد دلار بوده است.

بیشترین بیت کوین در اختیار چه شرکت هایی است؟

طبق گزارشات، اولین شرکت دولتی که بیشترین بیت کوین را در اختیار دارد مایکرواستراتژی است که تا کنون 114،042 بیت کوین خریداری نموده است. شرکت خودروهای برقی ایلان ماسک، تسلا نیز با حدود 42000  بیت کوین در جایگاه دوم قرار دارد.

نوشتن دیدگاه