تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) | دوشنبه 10 ژانویه

0 Comments

تحلیل ارزدیجیتال دوج کوین (DOGE)

رمزارز دوج کوین (DOGE) در 3 ژانویه (13 دی)  ، یک الگو فراکتال را به نمایش گذاشت. گفتنی است که این ساختار از تکرار الگو های مشابه تشکیل شده است. 

طی این فراکتال ، یک الگو کف سه قلو نامعتبر شکل گرفت و به دنبال آن ، قیمت صعود کرد. با این حال ، DOGE در ناحیه حمایتی بین 0.159 دلار و 0.151 دلار قرار گرفت و این فراکتال باطل شد.

پس از کاهش قیمت به زیر سطح حمایت 0.151 دلاری، دوج کوین به کف نوسان 0.147 دلاری رسید. بلافاصله پس از آن ، DOGE به کف قیمت پایین تری کاهش یافت و نقدینگی مورد نیاز در آنجا جمع آوری شد که ساختار مورد نیاز شکل بگیرد.

بنابراین، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که دوج کوین به بالای سطوح 0.151 دلار و 0.159 دلار بازیابی شود و در مسیر صعود 10 درصدی به سمت سد مقاومت 0.168 دلاری قرار گیرد. در شرایط صعودی ، بازارگردان ها به احتمال زیاد  ، DOGE را به سمت بالای مقاومت 0.176 دلاری پیش خواهند برد.

نمودار 4 ساعته دوج کوین (DOGE)

تحلیل دوج کوین

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شکل گیری ساختار کف در نمودار دوج کوین ممکن است پیش از آغاز روند صعودی ،منجر به کاهش قیمت به کف حمایت 0.147 دلاری شود ، اما در صورتی که کندلی چهار ساعته زیر 0.147 دلار بسته شود، سناریوی صعودی باطل خواهد شد.

 

طی این سناریو، فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که قیمت دوج کوین 12 درصد دیگر سقوط کند و سطح حمایت 0.129 دلاری مجددا مورد امتحان قرار گیرد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با فارکسر نمی‌باشد.

 

منبع: fxstreet

نوشتن دیدگاه