قیمت پولکادات(DOT) به بالاترین سقف تاریخی رسید. بخریم؟

0 Comments

قیمت پولکادات به سقف تاریخی خود رسید

قیمت پولکادات(DOT) برای اولین بار به بالاترین سطح، بالاتراز 50 دلار رسید. در حال حاضر قیمت این رمزارز در حال اصلاح می باشد.

به نقل از سایت دی کریپت، با ارتقا شبکه پولکادات قیمت رمزارز DOT رشد نمود. طی 24 ساعت گذشته، قیمت رمزارز بومی شبکه پولکادات بیش از 16 درصد افزایش یافت و به بالاتراز 50 دلار رسید.

 

با این حرکت، قیمت رکورد  50.87 دلار را ثبت کرد که رکورد قبلی 49.35 دلار در ماه می را شکست. این ماه، نه تنها از نظر رشد قیمت، بلکه به لحاظ ارتقای عملکرد شبکه، ماه خوبی برای پولکادات بود. 

 

دلایل رشد پولکادات(DOT)

در ماه اُکتبر، شرکت پریتی تکنولوژی که مسئولیت مهندسی این شبکه را بر عهده داشته است، اعلام کرد که پاراچین به زودی به این شبکه خواهد آمد.

 

پاراچین ها اساساً بلاکچین های کاملی هستند که برای امنیت و اعتبارسنجی تراکنش ها در شبکه پولکادات ایجاد شده اند. هدف پولکادات این است که یک پروتکل لایه صفر یا نوعی بلاکچین برای بلاکچین ها باشد و از این طریق به شبکه‌ها قابلیت همکاری ببخشد.

 

مصوبه اخیر شورای پولکادوت به این معنی است که توسعه دهندگان مشروط بر اینکه جامعه تصمیم شورا را تأیید کند، می توانند ثبت پاراچین ها را از 5 نوامبر آغاز نمایند. 

برای ارائه پیشنهاد اسلات های حراج و ایجاد آنها، توسعه دهندگان به DOT نیاز دارند. همچنین، دارندگان از DOT به عنوان نشانه حاکمیتی برای رأی دادن در مورد چنین اقداماتی استفاده می کنند. (آنها همچنین با DOT در مورد نام تجاری پولکادات رأی می دهند.)

رشد تدریجی قیمت DOT

پس از انتشار اعلامیه 13 اُکتبر مبنی بر اینکه پاراچین ها در راه هستند، تقاضا برای رمزارز دات افزایش یافت. از این رو، قیمت و حجم معاملات رشد چشمگیری پیدا کرد.  با این وجود، از آن زمان تا دیروز، قیمت این دارایی در محدوده 40 تا 45 دلار بود.

 

لازم به ذکر است، پاراچین ها از ماه می در شبکه کاساما، مانند آنچه در پولکادات لازم است، در دسترس بوده اند. به همین دلیل بود که قیمت KSM در آن ماه، رکورد 621.71 دلار را ثبت کرد. قیمت این رمزارز در یک روز 9.5 درصد افزایش پیدا کرد.

نوشتن دیدگاه