شیبا به مریخ میرود؟ همکاری شیبا و شرکت فضانوردی نکسوز آئورورا

0 Comments

به نقل از سایت کوین پدیا، همکاری شیبا اینیو و شرکت فضانوردی نکسوز آئورورا می تواند این رمزارز را به مریخ ببرد. قیمت رمزارز شیبا از پایین ترین سطح قیمت 11 ماه پیش خود، 96786349.6 درصد رشد یافته است.

همکاری شیبا و شرکت فضانوردی نکسوز

به تازگی شیبا اعلام کرد، شرکت نکسوز آئورورا قصد دارد از آن حمایت کند. این تیم هوافضا در حال توسعه یک مریخ نورد برای کاوش مریخ است. 

هدف از این همکاری ایجاد درک بهتری از نحوه تأثیرگذاری ارزهای دیجیتال در فناوری است. این شرکت هوافضا با Shiba Inu همکاری کرده است تا استفاده از کریپتو را در توسعه بیشتر علوم انسانی در فضا تقویت کند.

 

گزارشات حاکی از آن است که شایتوشی کاساما مبلغ 0.4 میلیارد دلار به شیبا اهدا کرده است. این مبلغ بطور دقیق معادل 414،898،000 رمزارز شیبا است. این حمایت موجب افزایش سرمایه گذاری شرکت برای برنامه فضایی آن خواهد شد.

حمایت مالی پروژه SSAM Rover

از مفاد این تفاهم نامه پرداخت 20،000،000 رمزارز شیب برای نمایش لوگوی آن بر مریخ نورد SSAM می باشد. مریخ نورد در سایت آزمایشی مارس سوسایتی دو یوتا مستقر خواهد شد. 

همچنین، نکسوز اشاره می کند که پتانسیل نگهداری 1،000،000 رمزارز شیب در کیف پول مستقر در مریخ را دارد. می تواند با این کار، آن را به عنوان ارز سیاره ای جهانی کند.

 

 به طور خلاصه، شیبا تقریباً حجم معاملات بیشتری نسبت به سولانا، کاردانو، دوج کوین و XRP داشته است. از سوی دیگر، چندین صرافی مشتاقانه منتظر عرضه شیبا در پلتفرم های عمومی هستند.

 

در حالیکه منتقدان معتقدند بازار به نوعی عجیب و غریب شده است. ارزش بازار شیب از غول هایی مانند نیسان، سوزوکی موتور، ال جی الکترونیک و غیره پیشی گرفته است. از حرکت فعلی، می‌توان انتظار داشت که قیمت شیبا به بالاترین سط جدید خود در حدود 0.00006 دلار برسد.

 

با تشکر از همراهی شما فارکسری های عزیز

نوشتن دیدگاه