بازارکریپتو(ارزهای دیجیتال)

بررسی رشد قیمت ارزهای دیجیتال+ 1 مورد پامپ

0 Comments
بازارکریپتو(ارزهای دیجیتال)

وضعیت بیت کوین و یاران با وفای کریپتو

 کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار طی چند ماه گذشته، به بیش از 2.4 تریلیون دلار رسیده است.

بیت کوین BITCOIN

دیدار دوباره بیت کوین از سطح آرمانی 60 هزار دلار

همین دو روز پیش بود که بیت کوین به سختی اصلاح شد و تا نزدیک 54000 دلار سقوط کرد. این اتفاق زمانی افتاد که BTC برای اولین بار طی 5 ماه گذشته سعی کرد بر مقاومت 58000 دلاری غلبه کند.

با این حال، گاوها تسلیم نشدند و دیروز موفق شدند سطح فوق را بازیابی کرد و به حرکت صعودی خود ادامه دهند. 

قیمت بیت کوین تا مرز 58500 دلار بالا رفت، تا اینکه یک اصلاح کوتاه مدت دیگر آن را به زیر 57000 دلار بازگرداند. 

در حال حاضر، گزارشاتی منتشر شده است که ادعا می کند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احتمالاً تا هفته آینده چراغ سبزی نسبت به ETF بیت کوین نشان می دهد.

پیامدهای چنین پیشرفت مهمی در ایالات متحده منجر به افزایش فوری قیمت شد، به طوری که ارزش BTC بیش از 3000 دلار افزایش یافته و برای اولین بار از آوریل امسال (فروردین) به 61000دلار رسید.

در حال حاضر، ارزش بیت کوین حدود 1000 دلار کاهش یافته است، اما ارزش بازار آن هنوز بالای 1.1 تریلیون دلار است. چیرگی این ارز بر آلتکوین ها نیز تا 46 درصد کاهش یافته است.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال

رشد سولانا و یونی سوآپ

سولانا یکی دیگر از بازیکنان برجسته بازار در مقیاس 24 ساعته است. SOL طی یک روز 8 درصد افزایش یافته و اکنون با قیمتی بسیار بالاتر از 160 دلار معامله می شود. 

افزایش 4 درصدی یونی سوآپ نیز، UNI را به 26 دلار رسانده است ، اما سایر آلتکوین های بزرگ بازار متوقف شده یا اصلاح شده اند.

از اتریوم چه خبر؟

اتریوم طی چند هفته گذشته دائم در حال تقلا بود زیرا نتوانست قاطعانه از مقاومت 3600 دلاری عبور کند. حتی در مقطعی تا چند صد دلار اصلاح شد اما دیروز با تغییر روندی چشمگیر، حرکتی صعودی را آغاز کرد. 

در نتیجه، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار برای اولین بار طی ماه های گذشته تراز 3800 دلار را شکست. البته این شرایط دوام چندانی نداشت و اکنون زیر این سطح قرار دارد.

این ارز مشکوک را زیر نظر بگیرید ، پامپ یا دامپ؟

در میان 100 ارز برتر، نام یک نماینده جدید با نام NuCypher به چشم می خورد. رمز ارز NU با بیش از 500 درصد رشد انفجاری در یک روز به 2 دلار نزدیک شده است. 

اما بسیاری از اعضای جامعه در توییتر حدس می زنند که این می تواند یک طرح پامپ و دامپ برنامه ریزی شده باشد.


با تشکر از همراهی شما فارکسری های عزیز

نوشتن دیدگاه