تحلیل کریپتو MANA

2 توکن که با تغییر استراتژی و نام فیسبوک به متا،پامپ شدند

0 Comments

MANA و ENJ بعد از اقدام فیسبوک، پامپ شدند

مانند بسیاری از پروژه های بخش گیم و متاورس فضای کریپتو، دو عدد توکن Enjin Coin (ENJ) و Decentraland (MANA) پس از تغییر استراتژی فیس بوک در هفته گذشته، به شدت پامپ شده اند!

 

این هفته شاهد عقب‌نشینی‌هایی از حرکات قیمت ENJ و MANA هستیم، بنابراین امروز نگاهی به تحلیل این توکن ها خواهیم داشت.

اگر دوس دارید بدونید بهترین مناطق قیمتی برای خرید و فروش این توکن ها کجاست، این تحلیل رو از دست ندید.

پرواز قیمتی پشم ریزون MANA

هفته گذشته، فیس‌بوک نام خود را به «متا» تغییر داد، که نشان‌دهنده تمرکز مجدد استراتژی آنها بر روی پروژه متاورس در آینده است.

 

نمودار 4 ساعته MANA

تحلیل کریپتو MANA
MANA/USD: 4h

MANA قبل از اعلام این خبر، در حدود قیمت 0.80 دلار معامله می‌شد و بعد از اعلام خبر به 5 دلار رسید…یک حرکت عظیم 6 برابری تنها در چند روز!

از آن زمان تاکنون، نوسانات تا حدودی کمتر شده و قیمت این هفته در حدود 3.00 تثبیت شده است. در نمودار چهار ساعته بالا، می بینیم که به نظر می رسد منطقه 3.50 دلاری فروشندگان را جذب می کند، در حالی که 2.60 دلار توسط گاوها پایین نگه داشته می شود.

 

2 احتمال برای آینده قیمتMANA:

1_ حرکت به زیر 2.5 دلار

2_ حرکت به بالای 3.5 دلار 

 

نکته: برای خریداران، شکست بالای دسته 3.50 نشانه خوبی است مبنی بر اینکه حرکت صعودی ممکن است ادامه یابد، اما اگر باز هم صعودی شود به احتمال زیاد حرکت بزرگی مانند حرکت قیمتی هفته گذشته در راه نخواهد بود.

Enjin coin (ENJ)، برنده بزرگ بعدی

(ENJ) نیز یکی از پامپ ها و برنده های پرسود هفته گذشته بود. این توکن قبل از اعلام خبر در حدود قیمت 2.30 معامله میشد و چند روز بعد از اعلام خبر فیس بوک به قیمت 3.50 رسید. 

اگرچه حرکت ENJ به اندازه حرکت MANA دراماتیک نیست، اما رالی صعودی +50% برای گاوها یک حرکت هیجان انگیز است.

ENJ توکن بومی شبکه Enjin است، این پروژه پلتفرمی برای ساخت NFT و بازی های غیرمتمرکز میباشد که از سال 2017 آغاز شده است.

 این پروژه با آمارهایی مانند نصب بیش از 1.7 میلیون کیف پول، 1.16 میلیارد دارایی و ارزش بازار 2 میلیارد دلاری، به احتمال زیاد با گسترش متاورس رشد بیشتری خواهد کرد.

نمودار 4 ساعته ENJ

تحلیل کریپتو ENJ
ENJ/USD: 4h

از نظر عملکرد قیمت، به نظر می‌رسد که معامله‌گران پیشرفت زیادی از منطقه 3.00 تا 3.50 دلاری ندارند، و به طور بالقوه در حال حاضر یک الگوی دو سقف نزولی را تشکیل می‌دهند. 

این بدان معناست که احتمالا در کوتاه مدت شاهد عقب نشینی بیشتر باشیم و قیمت به 2.50 دلار برسد(منطقه مورد علاقه قبلی خط روند صعودی)، تا پایان این هفته بر اساس ATR روزانه در حدود 0.25 تا 0.30 دلار در حال افزایش است. . 

اگر معامله‌گران Enjin را راهی عالی برای قرار گرفتن در معرض متاورس ببینند، الگوهای برگشت صعودی در آن منطقه ممکن است خریداران بلندمدت را جذب کند.

 

 

شما چی فکر می کنید دوستان؟ 

MANA و ENJ در واچ لیست شما هستند؟ 

آیا این فقط شروع یک رالی بلند مدت است؟

یا شاهد پامپ دوباره خواهیم بود؟ 

در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید. با تشکر از همراهی شما فارکسری های عزیز

نوشتن دیدگاه