واچ لیست فارکس

واچ لیست جفت ارز EUR/CADفارکس(چهارشنبه28مهر)

0 Comments

واچ لیستEUR/CAD فارکس

EUR/CAD این هفته در بالای لیست نظارتی ما قرار گرفته است زیرا فردا اطلاعات تورم از کانادا و آخرین شاخص PMI از اروپا را در روز پنجشنبه دریافت خواهیم کرد.

بنابراین ما برای تنظیم سناریوهای مختلف چند تنظیم فنی را در نظر می گیریم.

EUR/CAD: 1h

واچ لیست فارکس

سناریوی خرسیEURCAD

انتظار می رود که شاهد افزایش CPI کانادا برای ماه سپتامبر باشیم ، در حالی که داده های PMI احتمالاً کاهش بیشتری نشان می دهد. 

این سناریو ممکن است یک کاتالیزور نزولی برای EUR/CAD باشد ، و اگر چنین باشد ، ممکن است  کوتاه مدت باشد زیرا قبلاً شاهد یک حرکت عمیق تر در حدود600پیپ در این جفت ارز بودیم. 

USD/CAD این هفته ممکن است فروشندگان کوتاه مدتی را به خود جلب کند و این جفت ارز را به سطح روانشناسی اصلی بعدی 1.4300 برساند (بر اساس میانگین محدوده واقعی روزانه 85 پیپ).

البته ، اگر این جفت ارز همچنان در این هفته روند صعودی خود را ادامه دهد ، فروشندگان ممکن است علاقمند به کاهش قیمت با قیمت های مناسب تر باشند ، در حالی که نوسانات قبلی “اوج”مقاومت در اطراف دسته 1.4450 بعنوان نقاط احتمالی برای معاملات کوتاه مدت انجام می شود.

سناریوی گاویEURCAD

و برای گاوهای در EUR/CAD ، اگر سناریویی را مشاهده کنیم که CPI کانادا را ناامید کند و PMI اروپا شگفت زده شود ، ممکن است معاملات خرید در معاملات طولانی مدت و کوتاه مدت جدید مشاهده شود.

حرکت بزرگ از 1.50 در ماه گذشته کاهش یافت.

مراقب قیمت نفت باشید

همچنین مراقب قیمت نفت و داستان بحران انرژی باشید. 

اگر قیمت نفت شروع به کاهش کند ، این می تواند بر دلار کانادا فشار وارد کند ، زیرا نفت اصلی ترین صادرات کانادا است.

 

این محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی است و به عنوان توصیه سرمایه گذاری نیست. مبادله هر بازار مالی مستلزم ریسک است.

با تشکر از همراهی شما فارکسری عزیز

نوشتن دیدگاه