2 نکته مهم که فرآیند یادگیری ترید فارکس و کریپتو را در شما افزایش میدهد

0 Comments

سرعت یادگیری ترید فارکس و کریپتو را افزایش دهید

بزرگان ترید تغییرات خود را دنبال می کنند و هرگز از تمرین دست نمی کشند، در حالی که تریدرهای معمولی به مرور زمان احساس سستی می کنند.

 تریدرهای معمولی در نهایت به عادت های قدیمی خود بازمی گردند، در نتیجه بزرگان ترید بهتر می شوند و تریدرهای معمولی رشد نمی کنند.

اما این یک حقیقت است که پذیرش تغییرات آسان نیست، حتی اگر یک تریدر تازه کار برای معامله‌گری روش‌ها و تکنیک‌های جدید را امتحان کند و از منطقه آسایش خود خارج شود، ممکن است با تغییر شرایط، دست از تلاش بردارد.

یکی از اولین اشتباهاتی که تریدرها در تغییرات سبک معاملاتی خود مرتکب می شوند، این است که فوراً روی نتایج تغییر تمرکز می کنند. 

این دسته تریدرها بر سود و زیان تریدهای خود تمرکز ویژه ای می کنند(مدام با ماشین حساب سود و ضررهای خودشان را محاسبه میکنند) که این حرکت کاملا اشتباه است. 

بسیاری از معامله‌گران روش‌های جدیدی را امتحان می‌کنند، اما فاقد استقامت و نظم برای به دست آوردن اطلاعات لازم برای تغییرات موثر سیستم معاملاتی خود هستند.

 

آنها در نیمه راه متوقف می شوند، بیشتر به این دلیل که احساس می کنند معامله گری ارزش زمان، تلاش و درد را ندارد تا ببینند آیا این تغییرات می تواند در بلند مدت سودآور باشد یا خیر.

یک راه عالی برای اعمال تغییرات، ایجاد یک فضای کنترل شده است که در آن آزادانه می توانید اشتباه کنید. با انجام این کار، می توانید سرعت یادگیری خود را بدون خطرات احتمالی افزایش دهید.

1_ بررسی چارت ها

بررسی نمودارها فاقد حس روانشناسی ترید است، زیرا شما به همه چیز در گذشته نگاه می کنید، اما این کار به شما کمک می کند تا بفهمید در طول روز چه کاری می توانستید انجام دهید، اما در آینده که یک ترید مشابه ظاهر می شود، می دانید چه کاری باید انجام دهید.

 

این تمرین به نوعی مانند تماشای تکرار یک مسابقه فوتبال است. شما می توانید تمام کارهای اشتباه و درستی را که بازیکنان و مربیان انجام داده اند را ببینید و تجربه کسب کنید.

این تمرینی است که بزرگان فارکس و کریپتو هم واقعا از انجام آن لذت می برند.

2_ ترید در دمو

معاملات در نسخه ی دمو مفید است زیرا به شما این امکان را می دهد که در زمان واقعی بازار شرکت کنید بدون اینکه سرمایه خود را در معرض خطر قرار دهید.

می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید ترید انجام دهید، این تمرین به شما امکان می‌دهد تنها در یک روز تجربه معاملاتی چند هفته‌ای را جمع آوری کنید. 

می توانید یک سیستم معاملاتی را به طور مکرر تمرین کنید یا تریدهای خود را بر روی گزارش های خبری خاص معامله کنید.

 

 

 با انجام این دو تمرین، خود را در یک محیط کنترل‌شده قرار می‌دهید، و به خود یک زمین تمرین می‌دهید که در آن می‌توانید به طور مداوم تمرین کنید، تمرین کنید و مهارت‌های خود را بدون فشار ناشی از از دست دادن پول خود، آزمایش کنید.

 

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا تغییرات خود را دنبال کرده و به عنوان یک معامله گر رشد کنید.

نظر شما در مورد معاملات دمو چیه؟

آیا کمی از زمانتون رو به تماشای چارت و گذشته بازار اختصاص میدید؟

با تشکر از همراهی شما فارکسری های عزیز

 

نوشتن دیدگاه