باز هم سورپرایزهای متاورسی | معرفی 3 توکن متاورس با احتمال رشد زیاد

0 Comments

توکن های متاورس Dalarnia, WEMIX, WAX  تا به امروز بیش از 20 درصد رشد داشته اند.

پس از اصلاح هفته گذشته و با آغاز ریکاوری رمزارزها، توکن های متاورس کنترل بازار را به دست گرفتند. بر اساس گزارشات، امروز 9 دسامبر 2021، سرمایه بازار متاورس 3.26 درصد رشد نموده و توکن های Dalarnia, WEMIX, WAX در صدر نمودارها قرار دارند.

 

توکن Dalarnia (DAR)

بازی Mines of Dalarnia یک بازی مبتنی بر بلاکچین ماجراجویی و اکشن است. در این بازی، گیمرها اجازه دارند چیزهای زیادی را در استخراج و ترکیب کنند و اینگونه مهارت های کاراکتر خود را بهبود ببخشند. Mines of Dalarnia یکی از محبوب ترین بازی های موجود در بازار است که بیش از 100،000 کاربر با آن در تعامل هستند.

اوایل امروز، Mines of Dalarnia درباره آپدیت V2.0 خود اخباری منتشر کرد. این به روز رسانی دارای مدل های با وضوح بالاتر و ارتقاء گرافیکی قابل توجهی برای هر دو مدل کاراکتر و ابزار استخراج است. 

علاوه بر این، به‌روزرسانی جدید مدل‌های با کیفیت بالاتری را برای Enemies و Canar-E، دستیار مورد اعتماد گیمر، ارائه می دهد.

مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر، شاهد جهش قیمت DAR از 2.36 دلار به 2.72 دلار بودیم که نشان می‌دهد به‌روزرسانی جدید به خوبی توسط جامعه طرفداران مورد استقبال قرار گرفت.

در حال حاضر، در تاریخ 9 دسامبر 2021، توکن DAR با قیمت 2.48 دلار در حال خرید و فروش است. این در حالیست که حجم معاملات 24 ساعته آن بیش از 196 میلیون دلار بوده است. 

DAR را از کجا بخریم؟

می توانید DAR را از Binance، Crypto.com، Gate.io، PancakeSwap، XT.com و غیره خریداری کنید.

توکن WEMIX

توکن WEMIX پروژه بلاکچین پلتفرم بازی محبوب کره جنوبی WEMADE است. WEMIX به دنبال ساخت بازی‌های مبتنی بر بلاکچین با قابلیت بازی آسان است. پلتفرم Wemade یک بیانیه مطبوعاتی در 7 دسامبر منتشر کرد و در اخبار اخیر از همکاری خود با Softon Entertainment خبر داد.

Softon یک شرکت بازی است که از Dark Eden پشتیبانی می کند، بازی های MMORPG، بازی های ترسناک با تم خون آشام هستند.

 

 

در پی انتشار این خبر، شاهد افزایش بیش از 33 درصدی قیمت WEMIX بودیم. در زمان نگارش این خبر، WEMIX با قیمت 11.48 دلار معامله می شود.

 

WEMIX را از کجا بخریم؟

می‌توانید WEMIX را در Bithumb، Gate.io، Bybit، MEXC، Korbit، ZT و LBank خریداری کنید.

توکن WAX

نماد WAX مخفف “Worldwide Asset eXchange™” است که ادعا می‌کند ثابت‌شده‌ترین و سازگارترین بلاکچین در جهان برای NFT، کلکسیون‌ها و بازی‌های ویدیویی است. این شرکت با برندهای بزرگی مانند استریت فایتر، سائو، آتاری و بسیاری موارد دیگر، مشارکت داشته است.

WAXP توکن بومی پلتفرم WAX است که دارای بلاکچین خاص خود با مکانیزم اجماع اثبات سهام است.

در اخبار اخیر، شرکت آمازون اعلام کرد، قرار است در بازار Dibbs ورزش های کارتی سرمایه گذاری کند. این بازار از فناوری NFT WAX استفاده می کند. بی شک اخبار اخیر آمازون می تواند یک کاتالیزور قیمت برای توکن WAX باشد.

در زمان نگارش این خبر، قیمت توکن WAX حدود 0.6422 دلار است. در حالیکه طی 24 ساعت گذشته این قیمت 35 درصد افزایش یافته است.

WAX را از کجا بخریم؟

می‌توانید WAX را در Binance، Huobi Global، KuCoin، Bithumb، Crypto.com، Bittrex و موارد دیگر خریداری کنید.

ارزدیجیتال مورد علاقه شما در حوزه متاورس کدام است؟

ا تشکر از همراهی شما فارکسری‌های گرامی

نوشتن دیدگاه