افزایش کاربران متاورس | شروع عصر جدید نسل بشر !

0 Comments

سرمایه متاورس 1 تریلیون دلاری شد | افزایش شدید کاربران

بر اساس گزارشات گری اسکیل، با فزایش 10 برابری شمار کاربران فعال متاورس از اوایل 2020 تا ژوئن 2021، سرمایه آن یک تریلیون دلاری شد.

 

به نقل از سایت کوین گیپ، در حالیکه بیت کوین به دنبال یافتن حمایتی قویست، آلتکوین های مربوط به متاورس و بازی های بلاکچین در حال افزایش هستند.

 

گزارش گری اسکیل نشان می دهد که پلتفرم‌های Metaverse که با توکن‌های کریپتو، خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند استیکینگ، وام‌دهی، NFTها، حاکمیت غیرمتمرکز و ذخیره‌سازی کلود غیرمتمرکز ادغام شده‌اند، تجربه آنلاین جدیدی را ایجاد می کنند که به سرعت کاربران جدید را جذب خواهد کرد.

 

تعداد کاربران کیف پول های متاورس از ابتدای سال 2020،تا 10 برابر رشد داشته است. این رقم تا ژوئن 2021 به حدود 50،000 نفر رسید.

 

این گزارش همچنین پیش‌بینی می‌کند که اگر جهان متاورس با سرعت فعلی به شکوفایی خود ادامه دهد، تا سال آینده می‌تواند به یک صنعت تریلیون دلاری تبدیل شود.  نمودار زیر تعداد رو به رشد کیف پول های متاورس را نشان می دهد که در سه ماهه آخر سال 2021 به بالاترین حد خود رسیده‌اند.

افزایش سریع والت های متاورس

متاورس | Metaverse

علیرغم اینکه متاورس در مراحل اولیه قرار دارد، در حال حاضر به یک موفقیت در صنعت سرگرمی و املاک تبدیل شده است. 

متاورس دقیقاٌ کاری را با کلید Web 3.0 انجام می دهد که فیس بوک برای Web 2.0 انجام داد. اینترنت موبایل Web 2.0 نحوه، مکان، زمان و چرایی استفاده ما از اینترنت را تغییر داد. 

این امر به نوبه خود، محصولات، خدمات و شرکت‌هایی را که ما استفاده می‌کردیم تغییر داد و بر تجارت، فرهنگ و سیاست تأثیر گذاشت. متاورس و Web 3.0  نیز پتانسیل انجام همین کار را دارد.

 

چارت زیر تفاوت بین بازی های آنلاین امروزی و آنچه متاورس با یک سیستم جهانی باز ارائه می دهد را به نمایش می گذارد.

توکن های متاورس در حال ظهور

اغلب بازار ارزهای دیجیتال درست از یکم اکتبر در حال تجربه یک روند نزولی هستند. درحالیکه چندین توکن متاورس به بالاترین قیمت خود رسیده‌اند. به نظر می رسد این توکن ها از روندهای نزولی فعلی مصون هستند. 

 MANA | از محبوب‌ترین های متاورس

توکن دیسنترالند  MANA یکی از محبوب ترین توکن های متاورس است که مورد توجه بسیاری از افراد مشهور قرار گرفته‌است. توکن مانا به تازگی برای فروش یک ملک مجازی به ارزش 2.45 میلیون دلار مورد استفاده قرار گرفت که قیمت آن بیش از برخی از آپارتمان های لوکس در نیویورک است.

 

ارزش توکن بومی MANA در ماه گذشته تقریباً 9 برابر افزایش یافت. درست زمانیکه اغلب توکن‌های کریپتو دیگر 20 درصد افت قیمت داشتند.

نمودار قیمت روزانه MANA

نظر شما در مورد متاورس و تاثیر آن بر آینده کره زمین و نسل بشر چیست؟

شما هم توکن های متاورس رو هودل کردید؟

با تشکر از همراهی شما فارکسری های عزیز

نوشتن دیدگاه