با تکمیل فرم زیر، به خانواده فارکسر ملحق شوید
  Add a header to begin generating the table of contents

  سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند B$$

  فرض کنید که معامله‌گر یا تریدر ماهری نیستند و زمان کافی (3 الی 5 سال) برای یادگیری مهارت‌ و تخصص مورد نیاز را در اختیار ندارید اما کسی را می‌شناسید که بسیار مورد اعتماد، ماهر و سودآور است. 

  چه می‌شد اگر معاملات او را کاملاً کپی می‌کردید؟ 

  یعنی هر چه او خرید، می‌خریدید و هر چه او فروخت می‌فروختید و معاملات او را کپی میکردید و از فرصت‌های کسب درآمد دلاری بازارهای جهانی بهره‌ میبردید…

  با استفاده از بستر کپی ترید، خوشبختانه این بستر فراهم شده است.

  معاملاتی که شما کپی میکنید همان معاملاتی است که تریدر مورد نظر برای خودش اتخاذ کرده است و قطعاً دلش نمی‌خواهد ضرر کند. او برای معاملاتش نهایت تجربه و تخصص خود را به کار میگیرد، پس خیالتان راحت زیرا تریدر مورد نظر کارش را بلد است و مراقب سرمایه شما و سرمایه خودش میباشد.

  Previous
  Next

  کپی تریدینگ چیست؟

  کپی تریدینگ (Copy Trading) بستری است که شما را قادر می‌سازد به‌ صورت خودکار، تریدهایی که توسط تریدر متخصص اتخاذ و مدیریت می‌شود را برای خودتان کپی و اجرا کنید.

  آشنایی با سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB 

   سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB یک بستر کپی تریدینگ اختصاصی منحصر به فرد در ابعاد و استانداردهای جهانی است که متولد شده تا شما همراهان عزیزی که فرصت کافی برای کسب علوم مورد نیاز جهت ترید را در اختیار ندارید، به راحتی از تریدهای سامانه هوشمند درآمدزایی SSB استفاده کنید و فرصت سرمایه گذاری همراه با کسب درآمد دلاری ایمن و با ثبات از بازارهای جهانی را مثل یک سوپرتریدر حرفه‌ای با نهابت لذت تجربه کنید. 

  برای به حداکثر رساندن واژه اعتماد که برای ما یک واژه مقدس است، بستر را به نحوی اجرا خواهیم کرد که پول در اکانت خودتان باشد و تنها کاری که شما لازم است انجام دهید، این است که با تریدهای سامانه هوشمند SSB میزان پولتان را به صورت با ثبات افزایش دهید.

  هر روز هفته (به جز شنبه و یکشنبه_تعطیلات آخر هفته) با اعلام قبلی و هماهنگی در ساعات معین، نسبت به نوع اشتراکی که تهیه کرده‌اید، تریدهای سامانه هوشمند SSB برای شما ارسال میشوند.
  میانگین حداقل سود ماهیانه
  18%
  میانگین حداکثر سود ماهیانه
  65%

  با استفاده از سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB

  میتوانید به آسانی بدون صرف حداقل 3 الی 5 سال هزینه فرصت زمان

  با چند کلیک سوار ماشینِ زمان تریدری شوید

  و به دور از تورم، زیر چتر امنیت مالی

  دقیقا مانند یک تریدر کارکشته، از درآمد دلاری لذت ببرید.

  دقت

  رهایی از تورم

  درآمد دلاری

  چتری در برابر تورم

  بستری برای تحول مالی

  WINRATE 89%

  به اهداف مالی خود جامه عمل بپوشانید

  سوالات رایج

  سامانه درآمد زایی هوشمند SSB

  برای همه عزیزانی که قصد دارند در بازارهای جهانی سرمایه گذاری داشته باشند و لذت کسب درآمد دلاری  ایمن و با ثبات را تجربه کنند اما زمان کافی برای کسب تخصص‌های مربوطه را در اختیار ندارند. 

  فارغ از غیر استاندارد بودن این نوع ترید و ضررهای فراوان کانال‌های سیگنال رایج که تاکنون مشاهده و آنالیز نموده‌ایم، این سوالی است که بارها از طرف همراهان عزیز فارکسر پرسیده شده است.

  همانگونه که که میدانید ترید و ریسک سرمایه دقت بسیار بالایی را میطلبد، در همین راستا نیازمند بستری فراتر از کلیشه های منسوخ بودیم تا سودآوری و دقت تریدهای شما را به حداکثر برسانیم، به همین دلیل سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB را به وجود نازنین شما همراهان عزیز تقدیم خواهیم کرد.

  این نوع بسترها تنها با استفاده از یک سیستم معاملاتی قدرتمند امکان پذیر است، زیرا در این بستر ما مستقیم برای شما بهترین تریدها را شکار میکنیم، نه اینکه کیلویی سیگنال بدیم و پشت پیام های رضایت فیک مخفی بشیم!

  (راستی یه خبر خوب دیگه: تیم فارکسر در حال راه اندازی یک بستر (سیگنال و آموزش) تلگرامی متناسب با استانداردهای جهانی است.)

  پول در حساب شما عزیزان میباشد و شما از تریدهای ارسالی سامانه جهت افزایش روزانه پولتان استفاده خواهید کرد. (اعتماد برای ما یک واژه مقدس است، به همین دلیل ساختار سامانه را به نحوی تنظیم کردیم که خیال شما عزیزان کاملا راحت باشد)

  به علت استفاده از سیستم معاملاتی SSB (قدرتمندترین سیستم معاملاتی ایران) به عنوان هسته مرکزی سامانه و بهره گیری از تیم تحلیلی و معاملاتی، متشکل از انسان های متخصص و ربات‌های هوشمند

  خیر.

  تنها با استفاده از لپ تاپ و PC قادر خواهید بود از تریدهای سامانه درآمدزایی هوشمند SSB استفاده نمایید.

  با دقت به سوالات زیر پاسخ دهید

  جهت بهینه سازی سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB

  فرم پیش ثبت نام سامانه SSB

  با تکمیل فرم زیر، آخرین اخبار مربوط به زمان دقیق افتتاح سامانه را دریافت کنید و به خانواده فارکسر ملحق شوید

  پشتیبانی فوری

  09170466544

  09305548628

  اینستاگرام رسمی فارکسر

  fxbehrooz

  forexsir