توضیحات بیشتر در مورد سامانه ترید اتوماتیک SSB

فرقی نداره چه مقدار دانش از بازارهای جهانی داری...

چون در هر سطحی باشی، با بستر کپی ترید اتوماتیک SSB، به راحتی مثل سوپرتریدرها میتونی از بازارهای جهانی درآمد دلاری کسب کنی...

0 %
میانگین سود دلاری ماهانه
حداقل رشد ماهانه سرمایه شما
18%
حداکثر رشد ماهانه سرمایه شما (و یا بیشتر)
65%
Previous
Next

آشنایی با سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB 

 سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB، یک بستر کپی تریدینگ اختصاصی منحصر به فرد در ابعاد و استانداردهای جهانی است که متولد شده تا شما همراهان عزیزی که فرصت کافی برای کسب علوم مورد نیاز جهت ترید را در اختیار ندارید، به راحتی از تریدهای سامانه SSB استفاده کنید و فرصت سرمایه گذاری همراه با کسب درآمد دلاری ایمن و با ثبات از بازارهای جهانی را مثل یک سوپرتریدر حرفه‌ای تجربه کنید. 

واژه اعتماد برای ما یک واژه مقدس است، به همبن دلیل بستر را به نحوی اجرا خواهیم کرد که پول در اکانت خودتان باشد و کاری که شما لازم است انجام دهید، این است که با تریدهای سامانه هوشمند SSB روزانه میزان پولتان را افزایش دهید.

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ (Copy Trading) بستری است که شما را قادر می‌سازد به‌ صورت خودکار، تریدهایی که توسط تریدر متخصص اتخاذ و مدیریت می‌شود را برای خودتان کپی و اجرا کنید.

سوالات رایج در مورد بستر ترید اتوماتیک SSB

برای همه عزیزانی که قصد دارند در بازارهای جهانی سرمایه گذاری داشته باشند و لذت کسب درآمد دلاری  ایمن و با ثبات را تجربه کنند اما زمان کافی برای کسب تخصص‌های مربوطه را در اختیار ندارند. 

فارغ از غیر استاندارد بودن این نوع ترید و ضررهای فراوان کانال‌های سیگنال رایج که تاکنون مشاهده و آنالیز نموده‌ایم، این سوالی است که بارها از طرف همراهان عزیز فارکسر پرسیده شده است.

همانگونه که که میدانید ترید و ریسک سرمایه دقت بسیار بالایی را میطلبد، در همین راستا نیازمند بستری فراتر از کلیشه های منسوخ بودیم تا سودآوری و دقت تریدهای شما را به حداکثر برسانیم، به همین دلیل سامانه کسب درآمد دلاری هوشمند SSB را به وجود نازنین شما همراهان عزیز تقدیم خواهیم کرد.

این نوع بسترها تنها با استفاده از یک سیستم معاملاتی قدرتمند امکان پذیر است، زیرا در این بستر ما مستقیم برای شما بهترین تریدها را شکار میکنیم، نه اینکه کیلویی سیگنال بدیم و پشت پیام های رضایت فیک مخفی بشیم!

(راستی یه خبر خوب دیگه: تیم فارکسر در حال راه اندازی یک بستر (سیگنال و آموزش) تلگرامی متناسب با استانداردهای جهانی است.)

پول در حساب شما عزیزان میباشد و شما از تریدهای ارسالی سامانه جهت افزایش روزانه پولتان استفاده خواهید کرد. (اعتماد برای ما یک واژه مقدس است، به همین دلیل ساختار سامانه را به نحوی تنظیم کردیم که خیال شما عزیزان کاملا راحت باشد)

به علت استفاده از سیستم معاملاتی SSB (قدرتمندترین سیستم معاملاتی ایران) به عنوان هسته مرکزی سامانه و بهره گیری از تیم تحلیلی و معاملاتی، متشکل از انسان های متخصص و ربات‌های هوشمند

خیر.

تنها با استفاده از لپ تاپ و PC قادر خواهید بود از تریدهای سامانه درآمدزایی هوشمند SSB استفاده نمایید.

اشتراک بستر ترید اتوماتیک SSB

اکانت تست

$ 0 3 روز
  • قابلیت استفاده دمو
  • فقط 1 بار مهلت تست
  • پشتیبانی 24 ساعته
رایگان

تریدر نیمه وقت

$ 300 1 ماهه
  • روزانه 2 ترید
  • 10 صبح تا 5 عصر
  • پشتیبانی 24 ساعته

تریدر تمام وقت

$ 500 1 ماهه
  • روزانه 2 الی 4 ترید
  • 10 صبح تا 8 شب
  • پشتیبانی 24 ساعته

پ.ن: هزینه اشتراک‌ها نسبت به عایدات شما در طول مسیر این سرمایه‌گذاری دلاری، هیچ رقمی نیست!

با تکمیل فرم، لپ تاپت رو به دستگاه تولید دلار تبدیل کن