فرصت ویژه کسب درآمد دلاری آسان با

سامانه درآمد زایی هوشمند B$$

(ظرفیت محدود)

سفری پر از چالش به ساحل آرامش

مرحله 1_ کاشت| شروع سفر

قطعا میدانید کسب درآمد دلاری ایمن و با ثبات از بازارهای جهانی، مستلزم صرف چندین سال زمان (حداقل 1.5 سال) جهت کسب مهارت برای اشراف به علوم مربوطه میباشد. 

مرحله 1 شامل فرآیندهای یادگیری علومی مانند تحلیل تکنیکال، پرایس اکشن، مدیریت مالی، روانشناسی، تحلیل فاندامنتال، تحلیل سنتیمنتال و بسیاری دیگر از علوم مورد نیاز… (با اتمام فرآیندهای ذکر شده، شما مرحله 1 را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت)

———————————————

 

مرحله 2_ داشت| جهنم فرسایشی‌ تریدرها، خیلیا تو این قسمت از سفر میمونن

در این مرحله تازه وقت این رسیده که دل به دریا بزنید و تخصص ها و علوم را با تجربه در آمیزید و طی یک فرآیند منظم و حساب شده به یک سیستم معاملاتی سودده و بهینه تبدیل کنید تا تیک اتمام با موفقیت مرحله 2 را بزنید. 

این مرحله جهنمی قطعا همراه با شکست‌هایی ویرانگر مالی و روحی خواهد بود که درس پیروزی در آنها نهفته است و حداقل 1.5 سال به طول خواهد انجامید. اگر همه افراد قادر بودند از این مرحله جان سالم به در ببرند در حال حاضر چند صد میلیون تریدر موفق روی کره زمین وجود داشت.

حقیقت اینه که گذراندن این مرحله شاید بشه و شاید هم اون چیزی که مد نظرتونه نشه و خدای نکرده شما بمونید و حسرت زمان و سرمایه سوخته. 

خبر خوب اینه که با استفاده از سامانه درآمد زایی هوشمند SSB دیگه مجبور به پشت سرگذاشتن این جهنم فرسایشی نخواهید بود.

پ.ن: شما با شناختی که از شخصیت و شرایط خود دارید میتوانید آزادانه تصمیم بگیرید که مراحل کاشت و داشت را بگذرانید و تمام چالش های آن را به جان بخرید یا اینکه مستقیم از سامانه درآمدزایی هوشمند SSB استفاده کنید.

—————————————————————

 

مرحله 3_ برداشت| کسب درآمد دلاری با ثبات، رسیدن به امنیت مالی و ساحل آرامش

این مرحله حس عجیبی دارد، دقیقا مثل رسیدن به ساحل آرامش و گنج بعد از عبور از طوفان دریا…

تو این مرحله سرمایه شما همواره در حال افزایش هست و تراز مالی ماهیانه و سالیانه شما، نشان دهنده افزایش با ثبات پول و درآمد دلاری شماست.

چه بخواهید، چه نخواهید باید حداقل 3 سال را صرف کنید تا وارد این مرحله لذت بخش شوید، به جز اینکه «تاکید میکنم» سیستم معاملاتی قدرتمند و سودآوری در اختیار شما قرار بگیرد یا اینکه از منتورینگ ترید کمک بگیرید. (دقیقا مثل دانشجویانی که در دوره‌ه سیستم معاملاتی SSB و منتورینگ ترید فارکسر شرکت کردند و به جای صرف 3 سال، در عرض 6 ماه به سوپر تریدرهای سودده با ثبات تبدیل شده اند. 

(حتی افتخار آشنایی با دانشجویانی را داشتیم که خودشان از قبل مرحله 1 را طی کرده بوند، اما فقط تحلیلگران خوبی بودند نه معامله گران خوب، کار برای این دسته از دانشجویان آسان تر بود، زیرا با آنالیز نقاط ضعف و قوت این عزیزان، و تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت و تقویت نقاط قوت، در عرض کمتر از 3 ماه این دسته از عزیزان به سوپر تریدرهای سودده و با ثباتی تبدیل شدند! )

———————————————

با استفاده از سامانه درآمدزایی هوشمند SSB

میتوانید به آسانی بدون صرف حداقل 3 سال هزینه فرصت زمان

و بدون گذراندن مراحل کاشت و داشت

با چند کلیک سوار ماشینِ زمان ترید شوید

به مرحله برداشت (ساحل آرامش) برسید

و به دور از تورم، زیر چتر امنیت مالی

دقیقا مانند یک سوپر تریدر، از درآمد دلاری لذت ببرید.

سامانه درآمد زایی هوشمند SSB متولد شده تا شما همراهان عزیزی که فرصت کافی برای کسب علوم مورد نیاز جهت ترید را در اختیار ندارید(بدون پشت سرگذاشتن مرحله کاشت و داشت)، به راحتی از تریدهای سامانه هوشمند درآمدزایی SSB استفاده کنید و فرصت سرمایه گذاری همراه با کسب درآمد دلاری ایمن و با ثبات از بازارهای جهانی را مثل یک سوپرتریدر حرفه‌ای با نهابت لذت تجربه کنید.

پ.ن: شما با شناختی که از شخصیت و شرایط خود دارید میتوانید آزادانه تصمیم بگیرید که مراحل کاشت و داشت را بگذرانید و تمام چالش های آن را به جان بخرید یا اینکه مستقیم از سامانه درآمدزایی هوشمند SSB استفاده کنید. (کلیه آموزش های بهینه شده مورد نیاز در مدرسه فارکسر موجود میباشد)

دقت

رهایی از تورم

درآمد دلاری

چتری در برابر تورم

بستری برای تحول مالی

WINRATE 89%

به اهداف مالی خود جامه عمل بپوشانید

نحوه عملکرد و سودآوری

سامانه درآمد زایی هوشمند SSB

هر روز هفته  (به جز شنبه و یکشنبه_تعطیلات آخر هفته) با اعلام قبلی و هماهنگی در ساعات معین، نسبت به نوع اشتراکی که تهیه کرده‌اید (نیمه وقت یا تمام وقت) ترید های سامانه درآمدزایی هوشمند SSB بر روی متاتریدر شما ارسال میشود. فراموش نکنید تریدهایی که برای شما ارسال میشوند برای خودمان نیز فعال میشوند، پس خیالتان راحت زیرا وقتی داریم واسه شما ترید میزنیم انگار داریم واسه خودمون ترید میزنیم. 

این تریدها چقدر سودآوری دارن؟

اول این نکته رو بدونید که بخاطر ثبات دلار نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا در حال حاضر بین 0 تا 0.25 درصد است، چون معنای واژه تورم برای دلار بی معناست!
کلا سود ریال و دلار جریانش زمین تا آسمونه که اهل فن و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای میدونن چی میگم، حالا بریم سراغ قدرت سودآوری سامانه در آمدزایی هوشمند SSB.

عزیزانی که سابقه فعالیت در بازارهای جهانی را دارند، به این موضوع واقف هستند که درصد ثابتی وجود ندارد و روزانه و ماهیانه درصدهای متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

اما نکته مهمی که وجود دارد این است، که این میانگین باید همواره به صورت با ثبات رو به افزایش و تراز مثبت (ساحل آرامش) حرکت کند.

برای درک بهتر این موضوع به میانگین نمودارهای زیر دقت فرمایید.

میانگین حداقل سود ماهیانه
18%
میانگین حداکثر سود ماهیانه
65%

حالا با داشتن مینیمم و ماکسیمم میتوانید سود ماهیانه میتوانید میانگین سود ناخالص ماهیانه احتمالی خودتان را نسبت به میزان سرمایه اولیه تخمین بزنید.

چرا سود ناخالص؟ چون مقداری از این سود، سهم (حق اجرت) سامانه درآمد زایی SSB خواهد بود.

سوالات رایج

سامانه درآمد زایی هوشمند SSB

برای همه عزیزانی که قصد دارند در بازارهای جهانی سرمایه گذاری داشته باشند و لذت کسب درآمد دلاری  ایمن و با ثبات را تجربه کنند اما زمان و فرصت کافی جهت مراحل کاشت و داشت(طبق توضیحات اولیه) در اختیار ندارند. 

پول در حساب شما عزیزان میباشد و شما از تریدهای ارسالی سامانه جهت افزایش روزانه پولتان استفاده خواهید کرد. (اعتماد برای ما یک واژه مقدس است، به همین دلیل ساختار سامانه را به نحوی تنظیم کردیم که خیال شما عزیزان کاملا راحت باشد)

به علت استفاده از سیستم معاملاتی SSB (قدرتمندترین سیستم معاملاتی ایران) به عنوان هسته مرکزی سامانه و بهره گیری از تیم تحلیلی و معاملاتی متخصص، متشکل از انسان و ربات

خیر.

تنها با استفاده از لپ تاپ و PC قادر خواهید بود از تریدهای سامانه درآمدزایی هوشمند SSB استفاده نمایید.

انگیزه و اهداف

سامانه درآمد زایی هوشمند SSB

آیا میتوان بدون تجربه و دانش تخصصی از بازارهای جهانی یا هر شغل دیگری درآمد کسب کرد؟

اگر سر سوزنی با این بازارها آشنایی داشته باشید قطعا جواب منطقی شما خیر است.

آخه مگه میشه بدون سال ها تجربه و هزاران ساعت مطالعه در زمینه علوم اقتصادی، تحلیلی، روانشناسی و معامله گری از بازارهای جهانی درآمد کسب کرد؟ 

قضیه جایی خیلی ترسناک شد که بعد از شروع پاندمی کرونا و نابودی بسیاری از کسب و کارها، شاهد هجوم گسترده افراد بدون دانش مالی مربوطه به بازارهای مالی جهانی بودیم و متاسفانه نتیجه نهایی از دست رفتن سرمایه و کال مارجین این افراد بود! 

 

بعضی از این افراد آگاهانه نادان بودند! یعنی دیدگاهی کاملا قمارگونه به این بازار داشتند که نتیجه تلخ تر از زهر آن را چشیدند و ما اصلا کاری به این دسته از افراد نداریم.

 اما دسته دیگر و اکثریت عزیزان که بخاطر آنها سامانه درآمدزایی هوشمند را فراهم کردیم، اطلاعات و فرصت کافی کسب دانش ترید و شرایط تریدر شدن را در اختیار نداشتند، اما دوست داشتند از برکات بی انتهای بازارهای جهانی بهره‌مند شوند.

همین مساله همراه با درخواست های مکرر شما همراهان عزیزان باعث شد تا سامانه درآمدزایی هوشمند SSB متولد شود. 

مجهز به ربات‌های آنالیزور هوشمند و یونیک SSB

جهت بهینه سازی زمان، دقت و سود معاملات

به سوالات زیر پاسخ دهید

با تکمیل فرم زیر، آخرین اخبار مربوط به زمان دقیق افتتاح سامانه را دریافت کنید

با ما در ارتباط باشید

fxbehrooz

forexsir

پشتیبانی فوری

09170466544

09305548628